Gizlilik ve Güvenlik

FOM web sitemizin gizlilik poliçesi ve ziyaretçilerin güvenliği konuları hakkında bilgi kısmına hoş geldiniz.

www.fom.com.tr Türkiye web sitesi FOM UYKU ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ’ne aittir ve bu siteyi ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği FOM için önem taşır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek için hazırlanmıştır.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz aralıklarla ziyaret edebilir, istediğiniz süre aktif kalabilir, ürün ve kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sadece sizden temin edilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz FOM tarafından korunur. Bu sebeple, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere paylaşılmayacaktır.

Kayıt için kullandığınız e-posta adresiniz sadece aktivasyon ve üyeliğinizle ilgili bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmaz. Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacıyla sizlerin de şifrelerinizi kimseyle paylaşmamanızın gerekliliğini vurgularız.

E-posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz e-postaların güvenliğinden sizin sorumlu olduğunuzu hatırlatırız.

Web sitemizde FOM tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı bilmeniz gerekir.

FOM, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

FOM, ürünleriyle ilgili detaylı bilgi almak, üyelik işlemlerini gerçekleştirmek veya üyelikten ayrılmak için aşağıdaki erişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Şirket Adresi: Oruçreis Mah. Giyimkent 3. Sokak No: 18A Esenler / İstanbul / Türkiye 34235

E-posta Adresi: destek@fom.com.tr

Müşteri Hizmetleri: 0 850 220 17 49

Sepetim
Giriş Yap

Hesabınız Yok mu?

0 items Sepet
Hesabım