Teslimat Politikası

FOM web sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde, siparişin hacmi ve teslimat şehrine bağlı olarak Aras Kargo ve Horoz Lojistik firmaları tarafından hizmet sunulur.

Kargo firması, satın aldığınız ürünleri sipariş esnasında belirttiğiniz adresteki daire kapısına kadar teslim eder. Belirttiğiniz adreste bulunulmaması durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılacaktır. Üç gün içinde şubeye gidip paketinizi almamanız durumunda paketiniz bize iade edilir.

Kargo şirketlerinin teslim yapamadığı köy ve beldelerde sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine gönderilir. Sipariş kargo şubesine geldiğinde alıcı haberdar edilir.

Böyle bir durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo firması adı ve takip numarasıyla siparişinizi takip edebilirsiniz.

Ürünler kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta yoluyla FOM tarafından size bilgilendirme yapılacaktır. Ek olarak, kargo firmaları tarafından teslimat tarihi öncesinde SMS veya telefon yolu ile bilgi verilmektedir.

ÖNEMLİ BİLGİLER

250 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Yatak ürünlerimiz kapıya kadar teslim edilmek zorundadır. Aksi yönde bir durum oluşursa lütfen bize bildirin.

Gün içerisinde 15:00’e kadar sipariş edilen ürünler genelde 3-5 iş günü içerisinde kapınıza kadar teslim edilir.

Size bildirilen teslimat mesajına uyarak teslimat gününde adresinizde bulunmanız gerekir.

Burada bulunan bilgiler yetersiz kalırsa bize 0850 220 17 49 numaralı telefon hattımızdan veya destek@fom.com.tr e-posta adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sepetim
Giriş Yap

Hesabınız Yok mu?

0 items Sepet
Hesabım