Kullanım Şartları

FOM’un, web sitesi hakkındaki sorumluluğuna ve yasal haklarına dair bilgi kısmına hoş geldiniz.

Bu web sitede yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerinin telif hakkı, aksi net bir şekilde belirtilmediği sürece FOM UYKU ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ’ne aittir.

Bilgiler, FOM UYKU ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ’nin izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Kayıt için kullandığınız e-posta adresiniz sadece aktivasyon ve üyeliğinizle alakalı bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. Şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, ‘’olduğu gibi’’, ‘’mevcut olduğu şekilde’’ sağlanmaktadır.

FOM UYKU ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmez ve bu bilgilerdeki hatalar yada eksiklikler sebebiyle sorumluluğu, açık ve net bir şekilde reddeder. Bu bilgilerle FOM UYKU ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ üçüncü şahıslara yönelik olanlar da dahil olmak üzere mülkiyet, satılabilir olması, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermez.Bu web sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, FOM UYKU ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu değiller.

Gerek bu web sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri FOM UYKU ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

FOM UYKU ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ, bu web sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Sepetim
Giriş Yap

Hesabınız Yok mu?

0 items Sepet
Hesabım