Blog

Visco Yastık Kullanmak için 5 Sebep

Visco Yastık Kullanmak için 5 Sebep

Visco yastık sizi tanır. Üstelik bunu yaparken cv’nizi istemez. Visco yastıkla geçirdiğiniz tek bir uyku vücudunuzun ihtiyaç duyduğu yatış şeklini ezberlemesine ve her uykuda bu konforu sağlaması için yeterli. Visco yastık modellerinin şekil hafızası vardır. Boyun, sırt ve omurga sağlığını koruyan bu hafıza, yastıkları kişiye özel kılar. Kısacası Visco yastık sizi bebekler gibi uyutur ve en tatlı rüyalara yumuşak inişler sağlar. 

1- Konforunuza sadık kalır

Bazı geceler göz yaşlarıyla ıslanan yastıklarınız, her ne kadar derdinize eşlik etmiş olsa da gerçek dostunuz değil. Çünkü gün içerisinde çektiğiniz sırt ve boyun ağrısının sebeplerinin başında bu yastıklar geliyor. Eğer gerçek bir dost arıyorsanız bir an önce Visco yastık modeliyle tanışın. Yatış formunuzu ezberleyen Visco yastık baş bölgenizi olmaması gereken pozisyonlardan korur. Herhangi bir müdahaleye ihtiyaç duymadan kendini size göre ayarlar ve bunu yapmaktan hiç vazgeçmez. Her uyku anında ev sahibiymiş gibi sizi kucaklar. Normal yastıklar ise sizin kafanıza göre değil, kendi kafasına göre hareket eder. Visco yastıklar ise konforunuza daima sadık kalır.

2-Sessiz uyku sağlar

Çoğu zaman mazur görülecek seviyedeki horlamalar artık ulusa sesleniş seviyesine geldiğinde tüm ev halkına geceleri zehir eder. Tam bu noktada Visco yastık en doğal yolla imdadınıza yetişebilecek bir panzehirdir. Sıradan yastıklar başınızı vücudunuza kıyasla biraz daha yüksekte tutarak, boyun ve burun arasındaki denklik seviyesinde hafif bir farklılığa neden olur. Bu küçük dengesizlikler horlamaya neden olabilmekle birlikte halihazırda horlayan insan için de kötü anlamda destek verir. Visco yastıklar ise kişiye özel olarak aldığı şekil itibariyle nefes problemlerini ve horlamayı azaltmaya ya da tam anlamıyla yenmeye yardımcı olur. Babalar günü için hediyeniz şimdiden hazır.

3-Diğer seçeneklere göre daha uygun fiyat

Rahat ve kaliteli uykunun fazla yumuşak yastıklarla sağlanacağı fikriyle başvurulan kuş tüyü yastık modelleri, güzel bir uyku için sanıldığı kadar konfor vermez. Yastığın bir dengesi vardır. Gereğinden fazla yumuşak yastıklar hem bu dengeyi bozar hem de bütçenizi sarsar. Visco yastık modelleri ise en ortalama hassasiyetle uykunuzu rahatlatır. Yani uykunuza konfor katmak adına tercih edeceğiniz diğer seçeneklere göre Visco yastık, gerek rahatlığıyla gerekse uygun fiyatıyla öne çıkıyor. Sadece gözünüze değil; cebinize de uyku giriyor desek yeridir.

4-Her yatış pozisyonu için ideal

Ben tavanla hasbihal etmeden uyuyamam diyenlere, denizde dahi sırt üstü yüzenlere, kafasını koyduğu yerde sabit kalamayanlara ve yüz üstü uzanmadan uyku moduna giremeyenlere Visco yastık en özgür hareket alanını sunar. Sahip olduğu sağlıklı omurga ezberini değişen yatış pozisyonlarınız üzerinde yeniler ve size en uygun şekli almaya devam eder. En iyi uykuyu yakalamak için birçok pozisyona girerken Visco yastıkla ofsayta düşmekten kurtulursunuz. Şike demeyelim de, ufak bir yardım sadece.

5-Temizliği kolay

En kolay yastık diye bir tabir olsaydı Visco yastık kesinlikle bu tabirin öncüsü olurdu. Çünkü Visco yastık suya olan alerjisi nedeniyle sizi çamaşır makinesi ıslaklığından ve kurutma derdinden kurtarıyor. Yalnızca kendiyle birlikte gelen kılıfını dilerseniz makinede yıkayabilirsiniz. Onun dışında sadece nemli bir bez yardımıyla yastığın tüm temizliği kolayca sağlanıyor. Ayrıca bu yöntem Visco yastığın uzun ömrüne de katkı sağlıyor. Bir başka temizlik ve uzun ömür takviyesi olarak, Visco yastığınızın yıkanılabilir orijinal kılıfı üzerine ek bir kılıf daha geçirmeyi ihmal etmeyin.